Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 125.400₫
Original Price: 132.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101703641910805 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: Nhiều màu
Author: d***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality like rvecommend it like like like
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thnx sheinnnnnn thank you sheinnnn the best sheinnn😍😍😍😍❤️❤️❤️👍👍
Màu sắc: Nhiều màu